Novoroční přání trenéra

Vážení přátelé !

Končí rok 2009. V tomto roce jsem se stal členem vašeho týmu a jsem za to velice rád a velmi si toho vážím.
Možná jste očekávali ode mne spásu, že se probojujeme do play – of a postoupíme do OP II. Výsledek je jiný. Jsme šestí a finálová skupina je nám již asi zapovězena. Přesto tuto část sezony hodnotím, z mého pohledu, kladně. Tato doba mi stačila k tomu, abych poznal všechny hráče, co v kom je nebo není. Začátkem příštího roku nás čekají poslední čtyři zápasy základní části a věřím tomu, že je zvládneme víc než dobře.

Po skončení sezony nás čeká spousta práce. Pokud do přípravy půjdeme všichni na 100%, jsem přesvědčený, že výsledek našeho snažení bude znát v sezoně následující. Pak věřím v postup do OP II. To vše ovšem nepůjde bez zkušených, a pro bílovický basketbal, nepostradatelných hráčů, tvořících srdce a pravé jádro týmu jako jsou Radim Osička, Vojta Těšínský a další. Pevně věřím tomu, že jeden z největších “ srdcařů “ bílovických drozdů a fantastický bojovník Radim Osička neopustí tým a v sezoně následující bude opět velkou oporou celého kolektivu.

Jsem velice hrdý na to, že mohu spolupracovat s lidmi jako jsou – Jarda Paul, Radim Osička, Libor Beňa, Vojta Těšínský, Martin Grof, Tomáš Králík, Tomáš Příborský, Radek Šebek, Milan Judas, Libor Pohanka, Michal Procházka a věřím tomu, že i Tomáš Tetur. Při dobré “ konstelaci hvězd “ jsou všechna tato jména příslibem vynikajících výsledků v příští sezoně a následujícím postupem do OP II.
Přátelé a kamarádi, přeji vám všem – vše nejlepší do Nového roku. Hlavně hodně zdraví a osobní spokojenosti. a mojím největším přáním je, aby nikdo neodešel z bílovického basketu a abychom vytvořili perfektní partu “ táhnoucí za jeden provaz „.

Takže ještě jednou vše nej ….

Váš trenér – Beďa Petržilka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *