Rozlosování sezony 2010/11

Před novou sezonou se k nám dostalo rozlosování soutěže a tím i seznam našich soupeřů. Letošní ročník bude zřejmě zajímavý, protože ho obohatí hned 2 nové týmy: Slovan Hodonín a Ratíškovice. Zatímco Hodonín by měla parta mladých kluků, kteří už vyrostli z dorosteneckého věku, Ratíškovice budou podle všeho zkušení hráči posbíraní po změnách v kádru Lokomotivy Břeclav a jinde. Každopádně to bude pro naši soutěž oživení.

Soutěže OP III východ se tak zúčastní tyto týmy: BK Vyškov B, Sokol Ždánice, Slovan Hodonín, Ratíškovice, Drozdi Velké Bílovice, Mikulov, Zlín C a Spartak Hluk.

Oproti loňskému ročníku tedy budou chybět týmy Slavkova a Židlochovic, které přešly do západní skupiny. Nové týmy je určitě nahradí více než 100% a proto se dá očekávat, že naše skupina bude opět o něco těžší.

Nový bude také systém nadstavbové části. Zatímco týmy na 5. až 8. místě budou hrát znova mezi sebou, týmy umístěné na prvních 4 příčkách budou hrát se soupeři ze západní skupiny (každý doma a venku), přičemž si do finálové skupiny přenášejí body získané ze vzájemných zápasů.
Tento způsob nadstavby je mnohem zajímavější než v minulosti a dají se předpokládat tuhé boje už od začátku soutěže.

Rozlosování soutěže v podrobnostech k článku.

1. kolo

9-10.10.2010 –  Mikulov doma

2.kolo

23.10.2010 – Hodonín venku
24.10.2010 – Ratíškovice venku

3.kolo

6.11.2010 – Zlín venku
7.11.2010 – Hluk venku

4. kolo

20.11.2010 – Vyškov B doma
21.11.2010 – Ždánice doma

5. kolo

4.12.2010 – Mikulov venku

6. kolo

18.12.2010 – Ratíškovice doma
19.12.2010 – Hodonín doma

7. kolo

15.1.2010 – Hluk doma
16.1.2010 – Zlín doma

8. kolo 

29.1.2010 – Ždánice venku
30.1.2010 – Vyškov B venku

1 Comment

  1. Bedřich Petržilka

    Vážení přátelé!
    Nová sezona již klepe na dveře, a my bychom měli začít pořádně trénovat. Treninky začaly od 7.9.(účast 4 hráči), v pátek 10.9.(účast 8 hráčů). S tímto přístupem jsem maximálně nespokojený. Musíme si všichnmi uvědomit, jakou úlohu chceme hrát v tété sezoně. Pokud si chceme jen zahrát jen tak, abychom si „udělali“ chuť na pivko, pak byla účast na prvních trénincích vcelku dobrá. Ale pokud chceme hrát roli důstojnější a hrát o play of, je počáteční účast velmi mizerná. Nikoho do ničeho nebudu a ani nechci nutit. To nechám na vás všech, jak se stím vypořádáte. První dva treninky naznačily, že fyzička, střelba a technická vyspělost jsou totálně v pr…. S tímto „výkonem“ nemáme šanci konkurovat soupeřům a ani hráčům z Hluku (a tím nechci snižovat jejich schopnosti). Jste již dospělí a jistě víte, že bez poctivého přístupu k tréninkům, nelze dosáhnout nějakých solidních výsledků. Uvidím, jak na vás zapůsobí tato moje zpráva již na úterním tréninku (co do počtu lidí), i když je v Bílovicích svátek opilců, tzn. – hody. Myslel jsem si, že budete po přestávce na basket natěšení, opak je pravdou. Důležitější pro některé hráče je sledování trapných výkonů fotbalové reprezentace, či účast na různých chlastačkách typu vinobraní nebo hody. S tímto faktem se nemohu a asi nikdy nesmířím. Tato moje kritika nepadá na hlavy těch, kteří na trénincích byli, ale na ty, o kterých ještě vůbec nevím, zda chtějí vůbec pro bílovický basket něco dělat. Závěrem: dofám, že hráči, kteří ještě nebyli na tréninku, se nad sebou zamyslí a dají aspoň vědět, co bude dál. Chci věřit tomu, že jsme parta lidí, kteří mají basket rádi a jsou schopni mu něco obětovat.
    Trenér.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *