Domácí výhry nad Vyškovem a Ždánicemi

4. kolo – 20. – 21. listopadu 2010

T.J. Sokol Velkobílovičtí Drozdi – BK Vyškov B 80:50
(25:11, 41:19, 60:27)
Body
: Paul 18, Růžička 15, Osička 13, Grof 10, Příborský 9, Těšínský 8, Tetur 4,
Šebek 3 – Charous 15, Kaňa 13, Beránek 9, Vreba 9, Paluda 2, Hošek 2
Trojky: 3:3, trestné hody: 21/34 : 13/22, osobní chyby: 22:24; 5 os. chyb: 40. Charous, nejvyšší rozdíl ve vedení: 33 – 0, rozhodčí: Rozman a Valíček

T.J. Sokol Velkobílovičtí Drozdi – Sokol Ždánice 85:67
(21:14, 46:38, 61:51)
Body
: Osička 24, Kostrhun 16, Grof 11, Růžička 10, Tetur 9, Těšínský 7, Paul 3,
Příborský 3, Šebek 2 – Jagoš 21, Čech 19, Trnka 16, Vodák 9, Kotík 2
Trojky: 8:2, trestné hody: 7/11 : 23/35, osobní chyby: 31:10; 5 os. chyb: 35. Růžička, technické chyby: 1:1, nejvyšší rozdíl ve vedení: 18 – 2, rozhodčí: Skřička a Karafiát

3 Comments

 1. Bedřich Petržilka

  Trochu komentáře k dosavadním výkonům. Je to můj názor.
  První zápas s Mikulovem.“Naordinoval“ jsem taktiku agresivní obrany.Proto prohra jen o 11 bodů. Kdyby náss bylo tolik jako o tomto víkendu, věřím, že jsme Mikulov porazili.
  Hodonín a Ratíškovice. Moje (možná) první chyba. Zónová obrana měla přijít dřív, i když individuálních chyb bylo též dost. Ratíškovice jsme porazili příkladnou bojovností.
  Zlín a Hluk. Ve Zlíně jsme začali velmi dobře, protože jsme nebláznili a hráli to, co jsem chtěl, tzn. postupný útok se zakončením do 24 s a dobrou obranou. Pak jsme doplatili na to, že jsme chtěli navýšit vedení rychlými brejky a jelikož nás bylo opět málo, doplatili jsme na únavu (tak jako Ždánice u nás). I když Zlín nasadil do druhé půlky mladé perspektivní hráče, kteří nás uběhali. Co se týče střídání v tomto utkání z mé strany? Z ho… bič neupleteš. Hluk – komentář – stejný jako proti Ratíškovicím.
  Vyškov a Ždánice. Proti Vyškovu jsme díky příkladné bojovnosti si vytvořili dostatečný náskok a zahráli si všichni (i hráči z celé lavičky. A konečně Ždánice. Hráli jsme proti mužstvu z druhé příčky. Přál jsem si, aby byla situace stejná jako ze sobotního utkání. Ale soupeř (i když byl handicapován nízkým počtem hráčů) s námi kupodivu téměř celé utkání držel krok. Moje chyba a dle mého názoru JEDINÁ, při střídání byla ta, že jsem nevystřídal na konci první půlky Jardu Paula, který měl tři osobní chyby. Hráli jsme proti zkušenému mužstvu a proto jsem střídal jen zkušené hráče. I tak si hráči Ždánic „chodili“ zkušeně pro fauly a ty trestali poměrně slušným proměňováním trestných hodů a tím s námi drželi krok. Kwe konci jim, ale došli síly a utkání dopadlo takl jak dopadlo.
  Závěrem chci a musím říct jedno-myslím si, že jsem pro bílovický basketbal trošku práce odvedl a předal své zkušenosti, a proto si myslím, že si nezasloužím výroky typu: trénujte nás, ale na zápasy choďte jako divák. Myslím swi, že si trošku úcty zasloužím.
  Jinak všem děkuji za přístup jak k tréninkům tak i k zápasům. Od zápasu s Mikulovem venku, bude střídání v zápasech řídit Lanži. Dohodl jsem se sním a jsem tomu velmi rád. Rozhodně dám na jeho zkušenosti. Tak jak jsem zhodnotil první polovinu soutěže, tak si za svým názorem stojím a doufám, že už NIKDY nebudu mít zkaženou neděli, i když jsme vyhráli.

 2. fanouš

  Bedřichu, říká se, že samochvála smrdí …

 3. Bedřich Petržilka

  Pro fanouše: nevím kdo jsi, takže má odpověď na Tvoji reakci – myslíš, že se chválím? Já si to nemyslím. Viděl jsi všechny naše zápasy? Asi ne, viď? Víš o co mi v mém příspěvku jde? Nevíš. Bojíš se napsat své jméno? Skrýváš se za „fanouše“? Tak jako ostatní diskutující na sportovních či jiných portálech? Já se nechválím a nikdy jsem to nedělal. Chtěl jsem jen trošičku uznání a úcty, jako starší člověk. Ale jelikož vystupuješ anonymě je to jen Tvůj názor atento názor je mi úplně ukradený. Měj se hezky – „fanouši“.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *