Úvodní zápasy nadstavby jako noc a den

1. kolo finále – 12. – 13. února 2011

T.J. Sokol Velkobílovičtí Drozdi – BC Vysočina C 102:76
(26:23, 46:46, 74:64)
Body
: Kostrhun 31, Osička 25, Grof 16, Tetur 12, Paul 9, Růžička 4, Těšínský 3,
Šebek 2 – Kopečný 15, Nikl 13, Vala 12, Jelínek 10, Sedlák 10, Havel 8, Lukšanderl 8
Trojky: 6:5, trestné hody: 10/17 : 3/9, osobní chyby: 12:15, nejvyšší rozdíl ve
vedení
: 26 – 1, rozhodčí: Kuchař a Kubeš

T.J. Sokol Velkobílovičtí Drozdi – Basketsport Boskovice 52:90
(13:23, 21:28, 33:59)
Body
: Grof 25, Paul 6, Tetur 6, Kostrhun 6, Příborský 5, Osička 2, Šebek 2 – Toman
34, Klimeš 20, Školar 20, Langer 7, Ambroz 6, Kožoušek 2, Sychra 1
Trojky: 1:7, trestné hody: 13/25 : 13/20, osobní chyby: 16:19; 5 os. chyb: 36.
Paul – 32. Sychra, 38. Langer, nejvyšší rozdíl ve vedení: 2 – 38, rozhodčí: Prachař
a Ulrichová

5 Comments

 1. Bedřich Petržilka

  Přesně vystiženo.Noc a den.Přístup k zápasu v sobotu-den,v neděli-noc.Bohužel nemáme tak kvalitní lavičku,která by nahradila hráče,kteří upřednostní zábavu s alkoholem,před snahou kolektivu.Nutno ale uznat,že byl soupeř podstatně lepší.Jen ta prohra nemusela být tak strašná.Jak napsal hráč OP III západ-pokud se hraje jen tak bez toho,aby se dosáhlo co nejlepšího výsledku,pak je vše vpořádku.Asi máme natrénováno,když si sami zrušíme trenink.O nás bez nás.Už jsem to někde četl nebo slyšel-zápas bude v sobotu dřív a v neděli později(a ne jedenou),protože je ples nebo hody.Rozhodnuto,ostatní se přizpůsobte.Ale běda,když chce soupeř změnit termín zápasu-neexistuje(proč?-máme nějakou chlastací akci,nebo snad pomýšlíme na postup do OP II?).Zápas v sobotu byl perfektní-bojovnost,nasazení-vše super.Neděli jsem již popsal.Už mně to nebaví.

 2. Libor

  Tak už mně přestává bavit číst pořád nějaké výlevy a odpovím ti. Nechtěl jsem nikdy řešit naše interní věci klubu řešit přes net, ale ty tomu dáváš takovou korunu, že to tak nemůžu nechat a vyjádřím se také. Myslel jsem, že jsme tým a co si v týmu uvaříme, to si tam taky sníme a nebudeme to řešit zde, aby všichni soupeři si o nás četli, jak jsme na tom a tebe litovali. První sezónu jsme ti nehodnotili, i když jsme se nedostali do play-off, přitom předchozí sezóny jsme se tam dostávali pravidelně. Nechci komentovat, proč jsme se tam nedostali, i když jsme měli tebe za trenéra. Letos jsme se tam dostali a nevím, jestli je to tvou zásluhou, anebo jsme tomu napomohli sami osudným zápasem se Ždánicemi? Protože ten, kdybychom prohráli, tak se budeme pachtit v play-out, ale to už nechci znovu rozebírat, ale každý s týmu ví, o čem mluvím. A pokud narážíš na začátky zápasů, dávám je dohromady ze všema v týmu, že to nevyhovovalo tobě měl si dát připomínku, a dohodli by jsme se. A že jsme dali začátek dřív kvůli plesu nebo hodám, jsme přece „město lidových tradic“ jak to máme v názvu, že ty jsi kulturní barbar, nemusíš se za to vozit po ostatních a urážet je když se jdou bavit. Jak říkáš, že tě to nebaví, tak proč to děláš? Buď mně to baví a dělám to, i když se nedaří, anebo to nedělám a jdu od toho. Každý zápas nevyhrajeme a abys po každém prohraném zápase končil, tak se nad sebou zamysli, co vlastně chceš. Protože tato situace nepomáhá ani tobě ani týmu. K té změně termínu zápasu, jak se ohrazuješ, proč to nejde. Sám si stěžuješ na začátky zápasu, že si to měníme jak chceme, ale když soupeř chce změnit termín jen kvůli prázdninám, tak je ti to úplně jedno. Hrací plán je daný na celou sezonu a každý se musí 14-ti dennímu systému přizpůsobit, něco jiného by to bylo z důvodu nemoci nebo haly. Pokud to posunem o týden, budeme hrát každý víkend. Já osobně nemám žádnou chlastací akci, na které se neustále odvoláváš, ale jednou nemůže jeden a podruhé někdo jiný. Jsme tým a rozhodli jsme, že nejvíce nám vyhovuje termín určený ČBF. Mně osobně vadí, že budu mít tři víkendy po sobě blokovaný jen kvůli basketu, mám i jiné aktivity, ale to je jen můj názor a o mně tady taky vůbec nejde. Nechtěl jsem o tom psát přes stránky, ale tvé slova už mně nenechali chladným, já jsem radši, když si to vyříkáme na tréninku.

 3. Jirka V.

  V sobotu zápas cool, dalo se na něj dívat. Padalo co tam mohlo. V neděli jsem se nenominoval z důvodu pracovní vytíženosti.
  Jeden by se někdy divil, co taková „šance hrát“ udělá s hráčem z lavičky…Zamyslel bych se nad tím.Pokud sezonu odehraje jen šest borců, navíc bez průprav v tréninku, to se pak jeden nesmí divit, že není lavička připravená adekvátně zastupovat top hráče. Pak to nebaví ani Vás, ani tu podřadnou lavičku…
  Libor má pravdu v tom, žejde o kulturu a ta prostě k dědínám, teda sem tam městům, neodmyslitelně patří. Na druhou stranu Libore je na zodpovědnosti hráčů, jak se postaví ke svým rolím a reprezantaci klubu.
  Za mě osobně… Je to někdy těžké. Hlavně držet hubu a neposlat někoho do prdele.
  V pátek na viděnou prevíti.:oDD Pokud se teda trénink neruší.:)

 4. Jara

  O žádném zrušeném tréninku, jak tady píšete, nevím. V úterý jsme trénovali a i v pátek se koná jako vždy. A jak to Pavoukovi v individuálních činnostech náramně šlo po tvrdé práci na sobě :-)

 5. Jirka V.

  Jakto?mám dojem, že se baví o tom úterku po ždánicích, to byl zrušený,ne?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *