Seznam přihlášených týmů do sezony 2011/2012

Seznam přihlášených týmů není konečný, určitě dojde k menším či větším změnám, ale i tak se můžeme opět těšit na zajímavý ročník.
Z OP III postoupil náš věčný rival z Mikulova, za což asi bude většina z nás ráda, protože se nám proti tomuto soupeři dlouhodobě nedařilo.
V registraci taky chybí mladíci z Hodonína a Bčko Výškova, uvidíme jestli nakonec tým přihlásí.
Nové týmy budou SK Slavičín, který se dlouho držel v OP II a kam jsou mimořádně náročné výjezdy a Sokol Šlapanice. Při stávajícím počtu přihlášených týmů by byla reálná i jedna velká skupina OP III, ale je velmi pravděpodobné, že před začátkem sezony ještě dojde ke změnám.

Přihlášené týmy OPIII:
BASKETSPORT Boskovice,  BC Drozdi Velké Bílovice, BC Vysočina, PROTON Zlín B, SK Baník Ratíškovice, SK Slavičín, Sokol Šlapanice, Sokol Židlochovice, TJ Sokol Ždánice, Tj Spartak Hluk, TJ Znojmo „B“

4 Comments

 1. Libor

  Tak pánové, kdo chce vidět skupinu a rozlosování je to na sránkách ČBF JM a je pouze jedna skupina. Takže konečně bude srovnání východu se zápedem.

 2. mates

  Jdeš v úterý na trenál? Vezmi aj bráchu.

 3. Kosťa

  Zdar chuapci, trénujete?? Trénujte trénujte, ať to šecko vyhrajem. Bude nějaký přátelák?? Hraju teď fotbal za Tvrdonice a basket v Ostravě a eště řeším školu v Ostravě, tak není moc času. Na zápasy to snad bude vycházet a až skončí fotbal, tak snad aj nějaký trénink. Zatím sa mějte a až neco bude, tak dajte vědět

 4. Jara

  Trénujem, trénujem jako vždy v úterý a pátek od 20h a doufám, že se za námi podíváš aspoň jednou před prvními zápasy, které budou 22. října. Měj se.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *