Po porážkách přišlo vítězství nad Ratíškovicemi

Po neúspěšném výjezdu na Zlínsko jsme doma hostili tým Ratíškovic, který dokázal v minulém kole vyhrát na hřišti Slavičína. Soupeř měl ve svých řadách spoustu nových hráčů a dobré výsledky na svém kontě.
Tým Drozdů se chtěl po nevydařených zápasech na hřištích soupeřů hlavně vrátit do původních kolejí – k agresivní obraně, rychlému protiútoku a držení vysokého tempa hry.

Hned od úvodu utkání se nám většina těchto činností dařila, soupeř sice kousal, ale po změně naší obrany se přestali hostující hráči prosazovat a naše skóre začalo narůstat. Průběžným střídáním hráčů na všech pozicích se nám dařilo udržet vysoké tempo hry a odměnou nám za to bylo 30bodové vedení v poločase.

Po přestávce jsme chtěli v podobném duchu pokračovat a dařilo se, na konci 3Q byl rozdíl už téměř 40bodový. V závěrečné čtvrtině se dostali do hry všichni hráči naší lavičky a rozjetý zápas se podařilo bez problémů dotáhnout do vítězného konce.

V příštím kole hostíme v sobotu 17.12. v 18:00 tým Hluku a v neděli 18.12 pak ve 13:00 tým Ždánic, který má úplně stejnou bilanci jako náš tým 4 výhry a 2 porážky.

T.J. Sokol Velkobílovičtí Drozdi – SK Baník Ratíškovice 81:48
(23:12, 48:19, 67:30)