Streetball pod Bůdama 2013

mutenice2013V sobotu 20. července se uskutečnil třetí ročník streetballového turnaje Pod Bůdama v Mutěnicích za účasti deseti družstev, které byly rozlosovány do dvou skupin. Drozdi odjeli na turnaj oproti původnímu složení v mírně pozměněné sestavě Vojta Těšínský, Jirka Hrdina, Tomáš Příborský a Jirka Nejezchleba. Posledně dva jmenovaní nahradili Erika Růžičku, který se chystá na operaci přetržených kolenních vazů a Jara Paul je v rekonvalescenci, taktéž po operaci kolene.

V úvodních dvou utkáních se Drozdi střetli s pozdějšími účastníky finále (což už se nedozvěděli, protože museli předčasně opustit turnaj z nepostupového místa) a výsledky zněly velmi jednoznačně pro Slavkovské kacabajky 16:5 a Námořníky 16:8. Další dvě utkání již hrál Jara Paul namísto Vojty, který musel z osobních důvodů odjet domů. Ovšem i tyto dva zápasy Drozdi nezvládli a prohráli 9:17 s Květáky a 14:16 se Saláty a obsadili nepostupové páté místo do vyřazovací soutěže.

Z turnaje jsme však vyvodili dvě pozitiva a jedno negativum – náš počet nastřílených bodů měl vzestupnou tendenci (v dalším utkání už bychom museli vyhrát) a mezi nejlepší čtyři týmy turnaje se dostaly tři týmy z naší skupiny. Takže jsme hráli s velice kvalitními soupeři. Jo a to negativum – Pavúk si z toho velkého zklamání z nepostupu zapomněl na turnaji basketbalové boty. Ale vše snad dobře dopadlo a již jsou u majitele.

Pro příští ročník tak máme opět motivaci a již se těšíme na tento bezvadný letní turnaj.

Fota z turnaje si lze prohlédnout na tomto odkaze:

http://babyatelier.rajce.idnes.cz/streetball_2013/

1 Comment

  1. Mates

    Kluci to jste se moc nevyznamenali a co Pavůk, našel boty? :-p

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *