Zápas pravdy Drozdi nezvládli

Po nevydařeném předchozím kole, kdy jsme utržili debakl v Mikulově a s potížemi vyhráli v Židlochovicích, nás čekal zápas pravdy, který měl ukázat zda byl výpadek dílem špatné konstalace hvězd nebo tkví problém někde jinde. Celkem, který nás měl prověřit byl Sokol Podolí.

Na tento domácí zápas jsme se po dlouhé době sešli v téměř kompletní sestavě, což před úvodem utkání dávalo pocit, že by to v tomto utkání snad nemělo jít špatně. A skutečně. Hned v úvodu jsme soupeře zatlačili a vytvořili si až 6bodové vedení. To jsme ale postupem času ztráceli a konec 1Q jsme už prohráli o 2 body. Obraz hry ale stále ještě nebyl úplně špatný, horší to bylo v průběhu druhé poloviny 2Q a pak vlastně až do konce utkání.
Znakem naší hry byla velmi špatná úspěšnost střelby ze všech pozic, hlavně ale z 3bodové vzdálenosti. Při střelbě jsme se opravdu neuvěřitelně trápili a za celý zápas jsme nepřišli na způsob, jak využít podkošové hráče, kteří měli jednoznačnou výškovou převahu. Agresivita, která nám chyběla v minulém kole, už se dostavila, ale bohužel jen k některým části týmu. Jak si jinak vysvětlit, že jsme si nechali dát od jednoho hráče 7 trojek (celkově 11)!!! Svědčí to o velmi špatné obraně nahoře, jiný důvod nelze najít.
Zápas, který jsme chtěli ještě na konci zdramatizovat, což se taky díky přemíře snahy nepodařilo, jsme nakonec prohráli 64:83, tedy 20bodovým rozdílem, což je v domácím utkání velmi špatný výsledek.
Tímto zápasem jsme definitivně ztratili náskok před ostatními týmy a do boje o postup jdeme tedy od nuly.

8. kolo – 2. února 2008

BC Drozdi Velké Bílovice – Sokol Podolí 64:83
(17:19, 38:50, 55:68)

Body: Paul 19, Osička 12, Crhonek 10, Grof 7, Těšínský 7, Šebek 6, Mišák 3 – Antonický 29, Rafaj 20, Grolich 14, Bartoš 7, Pražák 5, Trefil 4, Mertl 4
Trojky: 3:11
Trestné hody: 15/26 – 8/14
Osobní chyby: 21:24; 5 os. chyb: 39. Bartoš a Mertl,
Nejvyšší rozdíl ve vedení: 6 – 24
Rozhodčí: Holčák a Jelínek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *