1. a 12. kolo OP II mužů

V sobotním domácím utkání zvítězili Drozdi po nevýrazném výkonu o patnáct bodů, když rozhodující dvouciferný náskok si domácí vypracovali až v polovině poslední desetiminutovky. V odvetném utkání v Podolí se však děly věci. I bez dvou absentujících hráčů (Bačík, Osička R.) nastoupili Velkobílovičtí do utkání ve velkém stylu a během čtyř úvodních minut svítilo na ukazateli skóre 0:20. V dalších minutách evidentně otřesení domácí hráči nezvládali zastavovat útočné akce v euforii hrajících Drozdů. V tomto výjimečném utkání nakonec Drozdi zvítězili velkým rozdílem, kdy v 37. minutě již vedli o 45 bodů.

T.J. Sokol Velkobílovičtí Drozdi – TJ Sokol Podolí 77:62
(23:18, 44:36, 57:49)
Body: Králík 15, Bačík 10, Kostrhun 8, Paul 8, Klim 7, Příborský 7, Válek 6, Malčic 6, Osička R. 5, Ďuriš 3, Růžička 2 – Bartoš 22, Antonický 15, Kadlčík R. 10, Jančík 5, Sitte 5, Mertl 3, Žondra 2 Trojky: 7:4, trestné hody: 14/29 : 16/21, osobní chyby: 17:18, nejvyšší rozdíl ve vedení: 18 – 4, rozhodčí: Prokeš a Sivera

TJ Sokol Podolí – T.J. Sokol Velkobílovičtí Drozdi 60:99
(8:32, 23:58, 41:82)
Body: Bartoš 27, Kadlčík O. 14, Antonický 6, Kadlčík R. 4, Rafaj 4, Svoboda 2, Mertl 2, Jančík 1 – Klim 20, Králík 17, Paul 15, Příborský 13, Malčic 12, Kostrhun 9, Válek 6, Růžička 5, Ďuriš 2
Trojky: 6:6, trestné hody: 14/22 : 13/37, osobní chyby: 27:17; 5 os. chyb: 29. Žondra, 40. Kadlčík R., nejvyšší rozdíl ve vedení: 0 – 45, rozhodčí: Reichl a Horký